г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Бездротовий маршрутизатор (роутер) з підтримкою AiMesh ASUS RT-AC68U

Код товара: 40812-99

На складе: нет

n/a
Гарантия:
36 месяцев от производителя
  • Описание

Дводіапазонний ігровий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 802.11ac (AC1900) з портами Gigabit Ethernet і підтримкою системи AiMesh.

  • Високошвидкісний маршрутизатор, що забезпечує загальну пропускну здатність бездротової мережі на рівні 1900 Мбіт/с
  • Технологія Broadcom TurboQAM для збільшення швидкості передачі даних по бездротовій мережі
  • П’ять портів Gigabit Ethernet для дротового під'єднання
  • Два порти USB, один з яких – USB 3.0
  • Двоядерний процесор, що забезпечує високу швидкість обробки даних
  • Хмарний сервіс ASUS AiCloud
  • Підтримка AiMesh — з’єднання з іншими сумісними маршрутизаторами ASUS, для створення потужної та гнучкої мережі Wi-Fi.

Для шанувальників високих швидкостей
ASUS RT-AC68U – це бездротовий маршрутизатор стандарту Wi-Fi 802.11ac, чия швидкість передачі даних у діапазоні 5 ГГц перевищує пропускну здатність дротового з'єднання Gigabit Ethernet. Крім того, завдяки технології Broadcom® TurboQAM™ пропускна здатність інтерфейсу 802.11n у діапазоні 2,4 ГГц при роботі із сумісним мережевим обладнанням становить 600 Мбіт/с.

За високу швидкість обробки переданих маршрутизатором даних відповідає двоядерний процесор, тому відтворення потокового HD-відео завжди буде плавним, «лаги» в онлайн-іграх – мінімальними, а якість звуку інтернет-телефонії – ідеальною.

RT-AC68U оснащується двома портами USB, один з яких відповідає високошвидкісному стандарту USB 3.0. Під'єднавши до них USB-сумісні пристрої, можна легко перетворити цей маршрутизатор на файл-або принт-сервер, а також спільно використовувати 3G/4G-під'єднання до інтернету.

Технологія ASUS AiCloud дозволяє перетворити під'єднаний до RT-AC68U зовнішній жорсткий диск на хмарне сховище даних, до якого можна буде отримувати доступ віддалено з будь-якого комп'ютера, смартфона або планшета. Причому в режимі синхронізації маршрутизаторів AiCloud автоматично оновлює файли на зовнішніх накопичувачах, під'єднаних до сумісних маршрутизаторів ASUS, до актуальних версій, таким чином полегшуючи обмін великими файлами.

Для керування всіма функціями маршрутизатора пропонується зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ASUSWRT. До його можливостей входить моніторинг інтернет-трафіку та обмеження пропускної здатності інтернет-каналу для окремих програм.

Технологія AiProtection на базі Trend Micro™ — надійний захист
Технологія AiProtection, що включає сучасні засоби захисту від компанії Trend Micro™, забезпечує розширені можливості для батьківського контролю, блокує адреси сайтів зі шкідливим вмістом, протидіє вторгненням і попереджає користувача про те, що до мережі під'єднано пристрій, інфікований вірусом. Постійно відбувається моніторинг потенційних загроз безпеки, таких як стійкість пароля до злому й уразливості операційної системи. Крім того, AiProtection забезпечує захист Wi-Fi пристроїв, що не мають ПЗ безпеки, включаючи смарт-ТВ, ігрові консолі, розумні домашні пристрої.

NVIDIA GameStream
Ваш маршрутизатор створений для розваг. Адже він вміє транслювати будь-які сучасні ігри для ПК на портативні пристрої NVIDIA® SHIELD™ за допомогою технології NVIDIA GameStream™. Маршрутизатор ASUS забезпечує високу швидкість і відсутність затримок при передачі контенту з ПК, оснащеного відеокартою GeForce® GTX™ або хмарною ігровою системою NVIDIA GRID™.

Підтримка високошвидкісного стандарту Wi-Fi 802.11ac і технології TurboQAM™
Загальна швидкість передачі даних маршрутизатора ASUS RT-AC68U складає 1900 Мбіт/с (1300 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц за стандартом 802.11ac і 600 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц за стандартом 802.11n з використанням технології TurboQAM™), що робить цю модель найбільш високошвидкісною серед доступних на цей час.

Двоядерний процесор
За високу швидкість обробки даних в ASUS RT-AC68U відповідає двоядерний процесор, тому відтворення потокового HD-відео завжди буде плавним, «лаги» в онлайн-іграх – мінімальними, а якість звуку інтернет-телефонії – ідеальною.

Стабільна робота
Технологія ASUS AiRadar служить для збільшення зони покриття мережі Wi-Fi. Інтелектуально визначаючи розташування під'єднаних пристроїв, маршрутизатор перетворює слабкий багатоспрямований сигнал у сильний односпрямований, що забезпечує вищу швидкість передачі даних.

Бездротова мережа Wi-Fi для великого будинку
Бездротовий маршрутизатор RT-AC68U, зазвичай, забезпечує надійне покриття мережі Wi-Fi у кожному куточку будинку або квартири. Однак на якість покриття Wi-Fi впливає велика кількість факторів, як-от: розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Технологія AiMesh дозволяє об'єднати декілька маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. При цьому, купуючи новий маршрутизатор не доведеться викидати старий! У рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами й автоматичне перемикання між пристроями. AiMesh – це надійність мережі Wi-Fi.

Підтримка двох частотних діапазонів
Завдяки можливості одночасної роботи у двох частотних діапазонах (2,4 і 5 ГГц) зі швидкістю 600 Мбіт/с та 1300 Мбіт/с відповідно, RT-AC68U забезпечує загальну швидкість передачі даних у бездротовій мережі на рівні 1900 Мбіт/с.

Високошвидкісний інтерфейс USB
RT-AC68U оснащується двома портами USB, один з яких відповідає високошвидкісному стандарту USB 3.0. Під'єднавши до них USB-сумісні пристрої, можна легко перетворити цей маршрутизатор на файл-або принт-сервер, а також спільно використовувати 3G/4G-під'єднання до інтернету.

Інтерфейс ASUSWRT – зручне адміністрування
Графічний інтерфейс ASUSWRT полегшує налаштування маршрутизатора та адміністрування мережі. Зручний інтерфейс і спеціальні «майстри» полегшують конфігурування пристрою відповідно до потреб користувача. Навіть новачки зможуть легко налаштувати Інтернет-з'єднання або мережевий принтер.

Функція Adaptive Quality of Service (QoS), реалізована в маршрутизаторі RT-AC68U, дозволяє вказати пріоритет використання пропускної здатності Інтернет-каналу різними додатками. Вона підтримує популярні ігрові консолі, наприклад PlayStation®3, PlayStation®4, PS4™ Pro, PlayStation®Vita, Wii U, 3DS та Xbox One.

Швидке налаштування
Процедура налаштування, яку можна виконати за допомогою смартфона, планшета або комп'ютера, займає всього 30 секунд* і складається з трьох простих етапів. Просто під'єднайте кабелі до маршрутизатора, відкрийте браузер і дотримуйтесь інструкцій майстра налаштування.

Легкість адміністрування
За допомогою окремої програми ASUS Router для мобільних пристроїв з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом можна змінювати налаштування маршрутизатора, виконувати контроль мережевого трафіку, діагностувати проблеми під'єднання, оновлювати код прошивки. І все це без увімкнення комп'ютера.

ASUS AiCloud – ваші дані завжди поруч
Технологія ASUS AiCloud дозволяє перетворити під'єднаний до маршрутизатора зовнішній жорсткий диск на хмарне сховище даних, до якого можна буде отримувати доступ віддалено з будь-якого комп'ютера, смартфона або планшета за допомогою мобільного додатку. Причому в режимі синхронізації маршрутизаторів AiCloud автоматично оновлює файли на зовнішніх накопичувачах, що під'єднані до сумісних маршрутизаторів ASUS, до актуальних версій, таким чином полегшуючи обмін файлами!

Підтримка до 300 тисяч з’єднань одночасно
Підтримка до 300 тисяч одночасних з'єднань означає, що RT-AC68U забезпечуватиме високу швидкість під час скачування великої кількості файлів паралельно.

Завантаження й трансляція файлів
Вбудована система автономного завантаження файлів Download Master дозволяє завантажувати файли з інтернету на під'єднаний до USB зовнішній жорсткий диск без використання комп'ютера, причому мається можливість керувати завантаженнями та перевіряти їх статус віддалено. Потім, користуючись вбудованим медіа-сервером, файли із зовнішнього диска можна буде транслювати на будь-який сумісний пристрій, будь то комп'ютер, ігрова приставка або телевізор.

VPN-сервер
Для безпечного доступу до домашньої мережі з Інтернету можна запустити VPN-сервер з використанням шифрування MPPE.

Гостьові мережі Wi-Fi
За допомогою маршрутизатора можна організувати до трьох гостьових бездротових мереж і для кожної з них задати індивідуальні права доступу та інші параметри.

Мережеві стандарти

802.11a

802.11b

802.11g

802.11n

802.11ас

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Швидкість передачі даних

До 600 Мбіт/с (2.4 ГГц)

До 1300 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт USB 2.0

1 порт USB 3.0

Тип антени

Знімна

Кіл-сть антен

3 шт.

Особливості

FTP-сервер

Samba-сервер

Вбудований принт-сервер

Мультимедіа-сервер

Підтримка IPTV

Підтримка VPN

Підтримка технології MESH

Пріоритизація трафіку (QoS)

Гостьовий доступ

Захист від DoS-атак

Міжмережевий екран SPI

Батьківський контроль

Підтримка протоколів: IGMP, IPsec, L2TP, NAT, PPPoE, PPTP, RTSP

SPI виявлення вторгнень, DoS-захист

Батьківський контроль, мережевий фільтр, фільтр адрес, фільтр портів

Додаткові сервіси: Dual WAN, персональний хмарний сервіс AiCloud, підтримка USB 3G-модемів, вбудований Download Master, резервне копіювання для MacOS

Додаткові можливості Wi-Fi: Увімк./Вимк. радіомодулів, бездротовий планувальник

Додаткові можливості доступу: перемикач портів, переадресація (форвардинг) портів, DMZ, проходження з'єднань H.323, SIP

Вбудовані мережеві утиліти: ping, traceroute, nslookup, netstat, Wake-on-LAN

Діагностика: графічна карта мережі

Гостьові мережі: 2.4 ГГц x 3, 5 ГГц x 3

Підтримка ОС

Windows 8.1

Windows 8

Windows 7

Windows Vista

Windows 2000

Windows ME

Windows XP

Windows Server 2003

Windows Server 2008

Mac OS X

Mac OS X 10.1

Mac OS X 10.4

Mac OS X 10.5

Mac OS X 10.6

Mac OS X 10.7

Mac OS X 10.8

Linux Kernel (підтримка лише Ubuntu)

Linux

Розміри, мм

220 x 83.3 x 160 мм

Вага, г

640