г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Беспроводной маршрутизатор (роутер) ASUS RT-AX86U

Код товара: 37803-99

На складе: нет

n/a
Гарантия:
36 месяцев от производителя
  • Описание

Дводіапазонний ігровий маршрутизатор формату RT-AX86U: Wi-Fi 6 (802.11ax), режим мобільного геймінгу, підсвічування Aura, система інформаційної безпеки, технологія AiMesh, функція Gear Accelerator, геймерський порт, трафік-менеджер Adaptive OoS, перенаправлення портів.

  • Стандарт Wi-Fi 6: швидкість до 5700 Мбіт/с, канали шириною 160 МГц
  • Режим мобільного геймінгу: мінімізація лагів за допомогою програми ASUS Router
  • Вбудоване підсвічування Aura: безліч світлових ефектів з гнучким регулюванням, можливість прив'язки певних ефектів до певних режимів роботи пристрою
  • Технологія ASUS AiMesh: можливість об'єднання з AiMesh-сумісними маршрутизаторами для створення сотової мережі великої протяжності
  • Інформаційна безпека: система захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro на базі технологій компанії Trend Micro, підтримка стандарту WPA3, засоби батьківського контролю

Виграшне рішення для мобільних ігор
Дізнайтеся, на що здатен сучасний маршрутизатор, - з дводіапазонною моделлю ASUS RT-AX86U стандарту Wi-Fi 6. Надшвидка передача даних по бездротовій мережі на швидкості до 5700 Мбіт/с* поєднується в цьому пристрої з інноваційними додатковими функціями, такими як режим мобільного геймінгу, який призначений для зменшення лагів при грі з мобільних гаджетів.

Стандарт Wi-Fi 6
Знижена латентність | Підвищена швидкість | Висока енергоефективність | Збільшена дальність
Маршрутизатор ASUS RT-AX86U пропонує всі переваги стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax), при цьому залишаючись сумісним з усіма бездротовими пристроями попередніх поколінь.**

Для мобільних геймерів
Одного дотику в додатку ASUS Router буде досить для того, щоб мінімізувати лаги при грі з мобільних гаджетів.

Грати без компромісів

Геймерський порт
Щоб наділити максимальним пріоритетом мережевий трафік з певного пристрою, досить під'єднати цей пристрій - комп'ютер або консоль - кабелем до спеціального геймерського порту маршрутизатора.

Прискорення Gear Accelerator
Функція Gear Accelerator дозволяє пріоритезувати певні пристрої, щоб прискорити передачу їх мережевих даних. Здійснюється це через зручний онлайн-інтерфейс маршрутизатора по бездротовому під'єднанню.

Відхід від перешкод
Маршрутизатор ASUS RT-AX86U підтримує два частотні діапазони Wi-Fi, тому можна використовувати діапазон 5 ГГц, щоб уникнути перешкод від пристроїв, що працюють у діапазоні 2,4 ГГц. Крім того, у режимі динамічного вибору частоти DFS він надає ще більше пропускної здатності за рахунок розблокування до 15 додаткових найменш завантажених каналів у діапазоні 5 ГГц. ***

GeForce NOW
GeForce NOW - це хмарний сервіс компанії NVIDIA, який дозволяє повноцінно грати на будь-яких пристроях, використовуючи віддалені графічні потужності відеокарт GeForce. У ньому пропонуються безкоштовні ігри, але користувачі також можуть під'єднати свої акаунти та запускати додатки з власних колекцій у популярних ігрових магазинах. Маршрутизатори, рекомендовані для GeForce Now, проходять ретельне тестування на сумісність з хмарною технологією. Вони здатні виділяти ігровому додатку до 90% пропускної здатності бездротового з'єднання Wi-Fi.

Інтернет-під'єднання на швидкості 2 Гбіт/с
Маршрутизатор ASUS RT-AX86U усуває всі бар'єри, які перешкоджають комфортній грі. Він підтримує інтернет-з'єднання з пропускною спроможністю 2 Гбіт/с, дозволяючи розкрити весь потенціал високошвидкісних дротових і бездротових мережевих інтерфейсів.

Інтернет стає швидше
ASUS RT-AX86U може забезпечити інтернет-під'єднання з пропускною спроможністю до 2 Гбіт/с шляхом об'єднання двох окремих інтернет-каналів, кожен по 1 Гбіт/с, під'єднаних до портів WAN і LAN. Доступ в інтернет потім розподіляється по мережі Wi-Fi 6 або через дротовий порт 2.5G Ethernet. Останній може використовуватися і для інтернет-каналу, і для локального під'єднання.

Прискорення додатків
Трафік-менеджер Adaptive QoS дозволяє задати пріоритети використання мережевого з'єднання додатками різних типів (ігри, потокове відео, веб-серфінг і т.д.).

Розширення бездротової мережі
Технологія AiMesh дозволяє легко об'єднати декілька сумісних маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для покриття всього будинку, яким би великим він не був. У рамках такої сотової мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами та «безшовний» роумінг - перехід від одного вузла до іншого здійснюється автоматично. AiMesh - розумне рішення для усунення «мертвих» зон.

Захист корпоративного класу для домашніх мереж
Інформаційна безпека стає все важливішим аспектом домашніх мереж, у міру того як до них під'єднується все більше пристроїв, особливо таких, які не володіють вбудованими антивірусними засобами. Ось чому в маршрутизаторі ASUS RT-AX82U реалізована система захисту від онлайн-загроз AiProtection Pro, яка пропонується абсолютно безкоштовно, без абонентської плати. Також підтримуються стандарт WPA3 і функції батьківського контролю. За всім, що відбувається в домашній мережі, можна стежити за допомогою зручного мобільного додатку.

Інформаційна безпека
У маршрутизаторі ASUS RT-AX86U застосована система інформаційної безпеки AiProtection Pro, створена на платформі компанії Trend Micro. Спільно з новітнім стандартом безпеки WPA3 для мереж Wi-Fi, вона служить для захисту від онлайн-атак і шкідливих інтернет-ресурсів усіх під'єднаних до домашньої мережі цифрових пристроїв, зокрема тих, які не володіють власними антивірусними системами, наприклад, ігрових консолей і смартфонів.

Засоби батьківського контролю
Гнучкі засоби батьківського контролю пропонують централізований доступ до всіх налаштувань у вигляді зручного інтерфейсу, який дозволяє задати параметри інформаційної безпеки для всіх пристроїв, якими користуються члени вашої родини.

Моніторинг активності
Інтернет-активність кожного користувача домашньої мережі легко відстежується за допомогою функції моніторингу. Відомості про те, коли вони користувалися інтернетом і який контент переглядали, відображаються в інтуїтивно зрозумілому графічному форматі. Тут ви можете швидко застосувати блокування інтернет-доступу за розкладом або активувати функцію фільтрації контенту.

Дитячий режим
При редагуванні налаштувань цифрового пристрою або профілю користувача достатньо активувати усього один параметр, і щодо них будуть автоматично застосовані фільтри, що запобігають показу невідповідного для дітей контенту.

Робота за розкладом
Щоб ваші діти не засиджувалися в соцмережах ночами, досить задати розклад, відповідно до якого на певних пристроях буде блокуватися доступ до інтернету.

Фільтрація контенту
Блокування мобільних додатків і веб-сайтів різних категорій для певних цифрових пристроїв. Функція DPI-фільтрації працює не лише по URL-адресам сайтів, але і з аналізу вмісту мережевих пакетів. Таким чином, вона здатна фільтрувати не лише той контент, який відображається веб-браузером, а й той, що отримують мобільні додатки.

Управління через мобільний додаток

  • Моніторинг трафіку. Моніторинг мережевого трафіку в режимі реального часу.
  • Мережева діагностика. Визначення причин неполадок у роботі комп'ютерної мережі.
  • Гостьовий доступ. Зручний і безпечний спосіб надати під'єднання до мережі Wi-Fi без пароля.

Примітка:
* Дійсна швидкість передачі даних і зона покриття мережі Wi-Fi змінюються залежно від різних факторів, включаючи об'єм мережевого трафіку, наявність фізичних перешкод на шляху проходження бездротового сигналу і т.д.
** щоб максимально використовувати можливості стандарту Wi-Fi 6 клієнтський пристрій має бути з ним сумісним.
*** Швидкість вираховується як сума пропускної здатності діапазонів 2,4 ГГц і 5 ГГц, яка становить 861 і 4804 Мбіт/с, відповідно. DFS-канали можуть не підтримуватися в деяких країнах через обмеження місцевого законодавства.

 

Мережеві стандарти

802.11a

802.11b

802.11g

802.11n

802.11ас

802.11ax

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Діапазон частот

802.11a: 6,9,12,18,24,36,48,54 Мбіт/с

802.11b: 1, 2, 5.5, 11 Мбіт/с

802.11g: 6,9,12,18,24,36,48,54 Мбіт/с

802.11n: до 450 Мбіт/с

802.11n (1024 QAM): до 750 Мбіт/с

802.11ac (1024 QAM): до 4333 Мбіт/с

802.11ax (2,4 ГГц): до 861 Мбіт/с

802.11ax (5 ГГц): до 4804 Мбіт/с

Швидкість передачі даних

До 861 Мбіт/с (2.4 ГГц)

До 4804 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

2 порти USB 3.2 Gen 1

Кіл-сть антен

3 шт.

Захист бездротової мережі

WPA3-Personal, WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, підтримка WPS

Підтримка ОС

Windows® 10

Windows® 8

Windows® 7

Mac OS X 10.6

Mac OS X 10.7

Mac OS X 10.8

Розміри, мм

242 x 100 x 325

Вага, г

814.5