г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Беспроводной маршрутизатор (роутер) Tenda Nova MW6 3-kit (MW6-KIT-3)

Код товара: 37334-99

На складе: есть

4 999 грн
Быстрый заказ
Купить
Купить в кредит
Рассрочка от магазина
Гарантия:
12 месяцев от производителя
  • Описание

Wi-Fi Mesh система Tenda Nova MW6 - це дводіапазонна Wi-Fi Mesh система, призначена для побудови єдиної Wi-Fi мережі на площі до 500 кв. м і забезпечує швидкість передачі даних до 1200 Мбіт/с. Куди б ви не пішли, у будь-якій точці ваші пристрої будуть автоматично перемикатися між блоками MW6, працюючи на найбільшій швидкості.

Набір із трьох блоків - стійка і швидка Wi-Fi мережа в приміщеннях площею до 500 м2
Незалежно від геометрії приміщення, набір із трьох блоків створює стійку і швидку Wi-Fi мережу в приміщеннях площею до 500 квадратних метрів. Прощавайте, "мертві зони"! Завдяки Mesh технології Ви на зв'язку в будь-якій точці Вашого будинку.

Wave2.0, MU-MIMO і Beamforming+
Beamforming+ дозволяє MW6 підвищити ефективність передачі Wi-Fi сигналу, націлюючи сигнал передавача на приймаючий клієнтський пристрій.

Автоматична оптимізація мережі, щоб завжди залишатися на зв'язку
При використанні традиційних мережевих рішень, коли сигнал одного з передавачів втрачений, Вам потрібно знайти інший і повторно під'єднатися до мережі. З Nova все набагато простіше: якщо навіть один із блоків MW6 повністю вимкнеться, блоки, що залишилися, самостійно автоматично перенастроюють мережу так, щоб Ви весь час залишалися онлайн.

Внутрішньомережний безшовний роумінг
Nova MW6 створює єдину мережу з одним ім'ям (SSID) і паролем. Тому можна спокійно переміщатися по всьому будинку під час спілкування в чаті. Nova MW6 забезпечує в усьому будинку відмінне покриття і стабільний, сильний Wi-Fi сигнал.

Працює "з коробки"
Додаткова ручна настройка не потрібна! Заводські налаштування дозволяють блокам, які входять у комплект Nova MW6, зв'язуватися між собою автоматично. Просто ввімкніть блоки, а все інше зробить Nova.

Управління за допомогою мобільного додатку
Використовуючи додаток Tenda WiFi, у будь-який момент можна блокувати неавторизованих користувачів, налаштувати батьківський контроль, створити гостьову мережу і т.п.

Центр вашого розумного будинку
Wi-Fi Mesh система Nova MW6 стане центром Вашого розумного будинку. MW6 працює з Alexa, дозволяючи управляти сумісними пристроями. 

Мережеві стандарти

802.11a

802.11g

802.11n