г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Беспроводной маршрутизатор (роутер) Tenda FH456

Код товара: 37329-99

На складе: есть

599 грн
Быстрый заказ
Купить
Купить в кредит
Рассрочка от магазина
Гарантия:
12 месяцев от производителя
  • Описание

Подарунок для Вашої подорожі по мережі
Потужний 802.11n Wi-Fi-маршрутизатор Tenda FH456 є нашим рішенням для середніх і великих будинків. 4 x 5 дБі високоефективні всеспрямовані зовнішні антени і технологічний підсилювач забезпечують стабільний Wi-Fi-сигнал широкого діапазону швидкістю до 300 Мб/с із покриттям усього будинку для навігації по мережі. Чутливий таймер управління, який вмикає і вимикає маршрутизатор автоматично, проста настройка, управління пропускною спроможністю і безпечний Wi-Fi - це все, що потрібно для сучасної навігації по мережі.

Сигнал Wi-Fi сильніше і ширше
4 x 5 дБі високоефективні всеспрямовані зовнішні антени разом із технологією ПП (підсилювача потужності) і МПП (малошумного підсилювача потужності) забезпечують швидкий, стабільний Wi-Fi-сигнал широкого діапазону. Від щоденних завдань, таких як перегляд інтернет-сторінок, електронної пошти, онлайн-чатів, до ресурсноємних завдань, що вимагають високої пропускної здатності, таких як онлайн ігри, потокове відео у форматі HD, ви можете насолоджуватися прекрасним бездоганним бездротовим зв'язком у будь-який час у будь-якому місці.

Розумний таймер для ввімкнення/вимикання автоматично
Забуваєте вимикати перед сном? Відчуваєте проблеми зі своєчасним увімкненням і вимиканням час від часу? Розумний таймер управління позбавить вас клопоту. Установіть ваш оптимальний розклад, і FH456 буде ідеально працювати відповідно до розкладу, забезпечуючи низьке енергоспоживання й екологічне електромагнітне середовище для немовляти, матері і всієї сім'ї.

Чудовий чіп, чудовий Wi-Fi
Чіп для маршрутизатора, теж саме, що серце для людини. У FH456 вбудовано найпередовіший чіп Broadcom для забезпечення бездоганної сумісності і стабільності. Просто насолоджуйтеся прекрасним бездротовим зв'язком у будь-який час у будь-якому місці.

Алмазне огранювання маршрутизатора
FH456 задовольняє не тільки функціональні потреби, але також і естетичні. Це і маршрутизатор, і прикраса будинку. З цього моменту можна не тільки використовувати Wi-Fi, але й оцінити його красу.

Розширення бездротового сигналу
Просто введіть ще один пароль Wi-Fi, і FH456 може під'єднатися до вже наявного маршрутизатора і з легкістю розширить зону покриття Wi-Fi.

Управління пропускною здатністю
За допомогою QoS (пріоритетний доступ із гарантованою швидкістю по певному ресурсу), можливе виділення пропускної здатності для різних завдань із метою задоволення потреби використання інтернету кожним користувачем.

Безпека бездротового під'єднання
Підтримує способи бездротового кодування WPA-PSK, WPA2-PSK. Захищає ваш особистий Wi-Fi від проникнення в мережу.

Легкість налаштування
Не важливо, чи є ви досвідченим ентузіастом або новачком, настройка FH456 проста й інтуїтивно зрозуміла. 

Мережеві стандарти

802.11b

802.11g

802.11n

Робоча частота

2.4 ГГц

Швидкість передачі даних

до 300 Мбіт/с (2.4 ГГц)

Інтерфейс

3 порти LAN 10/100 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100 Мбіт/с

Тип антени

Фіксована

Кіл-сть антен

4 шт.

Захист бездротової мережі

Режим шифрування: WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA, WPA2

Управління

Управління Wi-Fi розкладом

Особливості

Кнопки: Reset, WPS

Індикатори: SYS, WiFi, 1, 2, 3, WAN, WPS, T, T

Живлення: DC 9 В, 1 А

Комплектація

Маршрутизатор FH456

Блок живлення

Інструкція по швидкій інсталяції

Гарантійний талон