г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Wi-Fi роутер ASUS RT-AX92U

Бесплатная доставка по Киеву!

Код товара: 36714-99

На складе: есть

Быстрый заказ
Купить
Купить в кредит
Рассрочка от магазина
Гарантия:
36 мес. от производителя
  • Описание

Mesh-система Wi-Fi 6 (AX6100) для великих і багатоповерхових будинків: гнучке налаштування SSID-ідентифікаторів, дротове під'єднання вузлів один до одного, інформаційна безпека AiProtection Pro на базі технологій Trend Micro.

  • Високопродуктивна mesh-система: два маршрутизатори RT-AX92U можуть обмінюватися даними один з одним по бездротовому з'єднанню новітнього стандарту Wi-Fi 6.
  • Бездротовий стандарт Wi-Fi 6: стабільна й ефективна передача даних при одночасному обслуговуванні безлічі клієнтських пристроїв - технології OFDMA і MU-MIMO.
  • Зворотна сумісність: підтримка сучасного стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) і більш ранніх стандартів (802.11ac і 802.11n) для під'єднання як найсучасніших пристроїв, так і пристроїв попередніх поколінь.
  • Інформаційна безпека бізнес-класу: технологія AiProtection Pro захищає всі під'єднані до домашньої мережі пристрої, а гнучкі засоби батьківського контролю дозволяють управляти доступом в Інтернет для всіх членів сім'ї.
     

Mesh-система стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax)

Стабільна та високошвидкісна домашня мережа
Мережа Wi-Fi для всього будинку. Зона покриття мережі - до 500 м2.

ASUS AiMesh AX6100 WiFi System - це перша у світі mesh-система новітнього бездротового стандарту WiFi 6 (802.11ax), яка здатна забезпечити стабільний сигнал у кожному куточку великого будинку. Для зв'язку між двома вузлами системи, що представляють собою маршрутизатори RT-AX92U, також використовується з'єднання Wi-Fi 802.11ax зі швидкістю до 4804 Мбіт/с *.

«Безшовний» роумінг
Підтримка роумінгу при додаванні наявних маршрутизаторів.

Підтримка роумінгу при додаванні наявних маршрутизаторів
До системи AiMesh AX6100 можна під'єднувати сумісні маршрутизатори для ще більшого розширення зони охоплення. У рамках системи AiMesh перемикання від одного вузла до іншого здійснюється автоматично залежно від рівня бездротового сигналу (роумінг).

Широка сумісність
Сумісність з попередніми поколіннями Wi-Fi.

Крім новітнього стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) система AiMesh AX6100 сумісна з Wi-Fi 4 (802.11n) і Wi-Fi 5 (802.11ac), що дозволяє під'єднати до неї як сучасні, так і раніше випущені пристрої. Стандарт Wi-Fi 6 являє собою новітнє покоління бездротових технологій, саме його будуть підтримувати мобільні пристрої, що виходять у найближчому майбутньому. Система AiMesh AX6100 дозволить повною мірою розкрити всі їх переваги.
* Щоб максимально використовувати можливості стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) необхідні сумісні з ним пристрої.
* Канали 160 МГц у діапазоні 5 ГГц можуть бути недоступні в деяких регіонах у зв'язку із законодавчими обмеженнями.

Ethernet-магістраль
Дротове або бездротове під'єднання маршрутизаторів.

Два вузли системи AiMesh - маршрутизатори RT-AX92U - можна з'єднувати один з одним кабелем Ethernet, що виявиться корисним, якщо в різних кімнатах вашого будинку вже є вбудовані в стіну Ethernet-порти. У цьому разі обмін даними між ними здійснюється по кабелю, а всі три бездротові діапазони будуть повністю надані клієнтським пристроям.

Маршрутизатор стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax)
Високошвидкісна мережа Wi-Fi.

Система AiMesh AX6100 складається з двох вузлів, кожен з яких представляє собою трьохдіапазонний бездротовий маршрутизатор RT-AX92U з антенною конфігурацією 4х4. Використовуючи широкі канали зв'язку (160 МГц) і квадратурну модуляцію 1024-QAM*, ці маршрутизатори будуть обмінюватися даними з клієнтськими пристроями у 2,7 рази швидше, ніж моделі стандарту 802.11ac з аналогічною антенною конфігурацією.
Зв'язок між вузлами системи AiMesh AX1600 також здійснюється через високошвидкісне з'єднання Wi-Fi 802.11ax.

Швидкісне обслуговування безлічі клієнтських пристроїв
Революційне поєднання технологій OFDMA* і MU-MIMO*, реалізованих у стандарті Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечує збільшену пропускну здатність і ефективніше її використання в разі бездротових мереж з високим завантаженням. У рамках версії Wi-Fi 5 (802.11ac) кожен мережевий канал міг використовуватися клієнтськими пристроями лише по черзі. На відміну від цієї неефективної схеми, технологія OFDMA, що є частиною стандарту Wi-Fi 6, передбачає поділ кожного каналу на підканали меншого розміру, що дозволяє об'єднувати та передавати одночасно сигнали від безлічі клієнтських пристроїв*, тим самим знижуючи латентність при обміні даними по мережі Wi -Fi.

Зниження енергоспоживання клієнтськими пристроями
Функція «пробудження за розкладом» (Target Wake Time - TWT) дозволяє системі AiMesh AX6100 виділяти певні інтервали часу, протягом яких буде здійснюватися обмін даними з клієнтськими пристроями. Таким чином, ці пристрої зможуть переходити в сплячий режим, а не залишатися завжди активними в очікуванні сигналу від маршрутизатора. Результат - істотне зниження енергоспоживання і відповідна економія заряду акумулятора*.
* Щоб максимально використовувати можливості стандарту Wi-Fi 6 необхідні сумісні з ним пристрої.

Технологія AiProtection Pro - безпечний доступ в Інтернет

Система AiMesh AX6100 включає в себе систему інформаційної безпеки AiProtection Pro на базі розробок компанії Trend Micro™, яка забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх під'єднаних до нього цифрових пристроїв. За допомогою функції батьківського контролю можна вказати розклад доступу в Інтернет. Також є можливість повністю заблокувати небажані веб-сайти та мобільні додатки.
Завдяки технології AiMesh ця система захисту доступна всім пристроям у мережі незалежно від того, до якого з маршрутизаторів RT-AX92U під'єднано конкретний пристрій.

Без абонентської плати
Захисні системи деяких маршрутизаторів вимагають оформлення платної підписки. На відміну від них, захист AiProtection надається безкоштовно та на весь термін служби пристрою.

Захист від онлайн-атак
Система запобігання вторгненням блокує онлайн-атаки стандартних типів.

Блокування доступу до шкідливих сайтів
Використовуючи офіційну базу даних Trend Micro, система AiProtection блокує шкідливі веб-сайти, запобігаючи зараженню цифрового пристрою вірусом за допомогою браузера.

Блокування інфікованих пристроїв
Якщо до системи AiMesh AX6100 WiFi System (RT-AX92U 2-Pack) буде під'єднано вже інфікований пристрій, захисні функції AiProtection допоможуть запобігти відправці конфіденційних даних із цього пристрою на віддалені сервери.

Засоби батьківського контролю
Сучасні функції батьківського контролю в AiProtection об'єднують в єдиному інтерфейсі всі можливості для управління захистом і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, за допомогою якого зручно переглядати та налаштовувати параметри безпеки всіх пристроїв, що належать окремим членам сім'ї *.

Подвійне геймерське прискорення
Швидкість мережевої гри залежить від маршруту, яким відправляються пакети з її даними на сервер. Технологія Gamers Private Network від компанії wtfast® служить для автоматичної оптимізації цього маршруту та мінімізації лагів. У системі AiMesh AX6100 також реалізована функція Adaptive QoS, яка дозволяє надати ігровим додаткам максимальний пріоритет при використанні інтернет-каналу*.
* Безкоштовна версія технології WTFast®, реалізована в маршрутизаторі, працює лише з одним вибраним користувачем пристроєм одночасно, має обмеження за обсягом трафіку в мережі GPN і включає в себе послуги техпідтримки WTFast.
Для одночасного прискорення роботи декількох клієнтських пристроїв, збільшення GPN-трафіку та доступу до додаткових функцій необхідно виконати платне оновлення до вищої версії.

Швидка настройка

Виберіть головний маршрутизатор RT-AX92U
Візьміть один з маршрутизаторів RT-AX92U, під'єднайте його до інтернет-каналу та налаштуйте інтернет-з'єднання.

Виконайте пошук другого вузла
Встановіть у потрібному місці та ввімкніть другий маршрутизатор RT-AX92U. Знайдіть його за допомогою функції пошуку у веб-інтерфейсі ASUSWRT головного маршрутизатора або мобільному додатку ASUS Router.

Завершіть інсталяцію
Виберіть другий маршрутизатор RT-AX92U і дотримуйтесь інструкцій, що з'явилися.

Блокування інфікованих пристроїв
Крім функції об'єднання каналів на основі LAN-портів RT-AX92U підтримує об'єднання каналів WAN. В останньому разі для під'єднання до провайдера використовується по одному гігабітному порту WAN і LAN. Відмінний спосіб отримати доступ до зовнішнього каналу з пропускною спроможністю понад 1 Гбіт/с.
Примітка: для роботи функції об'єднання каналів WAN кабельний модем, маршрутизатор або комутатор повинен мати підтримку стандарту 802.3ad.

Мережеві стандарти

802.11a

802.11b

802.11g

802.11n

802.11ас

802.11ax

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Діапазон частот

802.11a : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps

802.11b : 1, 2, 5.5, 11 Mbps

802.11g : 6,9,12,18,24,36,48,54 Mbps

802.11n : до 400 Mbps (256QAM)

802.11ac : до 867 Mbps

802.11ax : до 4804 Mbps

Швидкість передачі даних

до 400 Мбіт/с (2.4 ГГц)

до 4804 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с,

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 х USB 3.1

1 х USB 2.0

Тип антени

Фіксована

Кіл-сть антен

4 шт.

Захист бездротової мережі

Безпека Wi-Fi:

WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, підтримка WPS, фільтр MAC-адрес

Зовнішній захист на основі брандмауера:

Виявлення вторгнень SPI, захист від DOS-атак, фільтри URL-адрес/ключових слів/мережевих служб; брандмауер IPv6

Додаткові можливості захисту:

Гостьовий доступ з обмеженням за часом, батьківський контроль

Особливості

Кнопки: WPS, RESET, POWER

Індикатори активності: PWR, WAN, Wi-Fi х 3, LAN х 1

Диспетчер трафіку: Адаптивна QoS, управління смугою пропускання, аналізатор трафіку

Додаткові сервіси: Dual WAN, персональний хмарний сервіс AiCloud, FTP і Samba файловий сервер, принт-сервер, підтримка USB 3G-модемів, вбудований Download Master.

Додаткові можливості Wi-Fi: Увімк. / Вимк. радіомодулів, IGMP Snooping, бездротовий планувальник, MU-MIMO

Додаткові можливості доступу: перемикач портів, переадресація (форвардинг) портів, DMZ, DDNS, проходження через NAT з'єднань PPTP, L2TP, IPSec, RTSP, H.323, SIP та ретрансляція PPPoE, WTFast Gamers Private Network.

Режими роботи: бездротовий маршрутизатор, точка доступу, повторювач, медіаміст, AiMesh

Вбудовані мережеві утиліти: ping, traceroute, nslookup, netstat, Wake-on-LAN

Діагностика: графічна карта мережі

Гостьові мережі: 2.4 GHz x 3, 5 GHz x 6

Функції VPN:

IPSec Pass-Through

L2TP Pass-Through

PPTP VPN сервер

OpenVPN сервер

PPTP клієнт

L2TP клієнт

OpenVPN клієнт

Підтримка ОС

Windows 10 64-bit

Windows 8.1

Windows 8

Windows 7

Mac OS X 10.6

Mac OS X 10.7

Mac OS X 10.8

Linux