г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Беспроводной маршрутизатор (роутер) с поддержкой AiMesh ASUS RT-AC66U B1

Код товара: 34185-99

На складе: нет

n/a
Гарантия:
36 месяцев от производителя
  • Описание

Дводіапазонна mesh-система Wi-Fi стандарту AC1750 для великих і багатоповерхових будинків: гнучке налаштування SSID, дротове під'єднання вузлів один до одного, інформаційна безпека AiProtection Pro на базі технологій Trend Micro, функція Adaptive QoS

  • Дводіапазонна система Wi-Fi класу AC1750 забезпечує найбільше покриття бездротової мережі без мертвих зон
  • Гнучка настройка назви: одне ім'я для всієї мережі або різні імена для кожного частотного діапазону
  • Підтримується повна функціональність маршрутизаторів (VPN, Adaptive QoS і т.д.)
  • Можливість дротового під'єднання вузлів стільникової мережі один до одного
  • Вбудована система інформаційного захисту з гнучкими засобами батьківського контролю

Технологія AiMesh - більше, ніж mesh-система
Технологія AiMesh, призначена для розгортання бездротової мережі у великому будинку, долає обмеження традиційних mesh-систем Wi-Fi. Незважаючи на те, що останні мають ряд переваг рішень «усе-в-одному», наприклад, зручністю, часто вони не можуть запропонувати швидкість, функціональність і можливості з модернізації, які потрібні користувачам. Завдяки AiMesh можна створити надзвичайно гнучку систему Wi-Fi, що настроюється під потреби користувачів, і продовжувати користуватися всіма функціями будь-якого з маршрутизаторів ASUS у складі системи Wi-Fi.

Переваги системи AiMesh
Технологія AiMesh, призначена для розгортання бездротової мережі у великому будинку, долає обмеження традиційних mesh-систем Wi-Fi. Незважаючи на те, що останні мають ряд переваг рішень «усе-в-одному», наприклад, зручністю, часто вони не можуть запропонувати швидкість, функціональність і можливості з модернізації, які потрібні користувачам. Завдяки AiMesh можна створити надзвичайно гнучку систему Wi-Fi, що настроюється під потреби користувачів, і продовжувати користуватися всіма функціями будь-якого з маршрутизаторів ASUS у складі системи Wi-Fi.

Система AiMesh

Можна створити мережу Wi-Fi з одним або декількома SSID у кожному частотному діапазоні
Налагодження та управління за допомогою ПК або мобільного додатка
Підтримка всіх функцій маршрутизатора, тобто немає необхідності міняти наявну конфігурацію
Економічне рішення: для розширення системи WiFi досить додати до наявного маршрутизатора ASUS систему AiMesh AC1750 WiFi System

Звичайні mesh-системи

Лише одна назва мережі (SSID)
Налагодження та управління лише за допомогою мобільного додатку
Підтримка лише окремих функцій маршрутизатора
Наявний маршрутизатор стає непотрібним


 «Безшовна» мережа Wi-Fi
Мережа AiMesh може бути доступна для клієнтських пристроїв під одним ім'ям, незалежно від свого розміру, тому користувачу не доведеться вручну перемикатися між мережами Wi-Fi з різними назвами при переміщенні по дому. У рамках системи AiMesh перемикання від одного вузла до іншого здійснюється автоматично залежно від рівня бездротового сигналу.

Гнучка настройка
Технологія AiMesh дозволяє задати окреме ім'я мережі (SSID-ідентифікатор) для кожного частотного діапазону, наприклад, виділити діапазон 5 ГГц для ігрових пристроїв або «розумного» телевізора. При цьому як і раніше буде підтримуватися безшовний роумінг у межах зони покриття всієї системи AiMesh.

Дротове з'єднання вузлів мережі
Окремі вузли системи AiMesh можна з'єднувати один з одним кабелем Ethernet, що виявиться корисним, якщо в різних кімнатах вашого будинку вже є вбудовані в стіну Ethernet-порти. У цьому разі обмін даними між маршрутизаторами AiMesh здійснюється по кабелю, а обидва бездротові діапазони (2,4 і ГГц) будуть повністю надані клієнтським пристроям.

Повноцінна функціональність
Технологія AiMesh неймовірно проста у використанні, проте це не означає, що вона обмежена у функціональності. Усі можливості маршрутизаторів ASUS будуть доступними навіть тоді, коли вони працюють як вузли мережі AiMesh, і до всіх їм можна буде отримати доступ через веб-інтерфейс ASUSWRT або мобільний додаток ASUS Router. Інформаційний захист AiProtection, пріоритезація мережевого трафіку QoS, батьківський контроль та інші функції працюють у всій мережі AiMesh, тому ніякої користувач не зможе їх обійти. Не забудьте тільки про одне просте правило: до інтернет-каналу слід під'єднувати маршрутизатор з найвищими технічними характеристиками.

Система інформаційної безпеки AiProtection Pro
Усі користувачі інтернету піддаються певним небезпекам. Зловмисники можуть спробувати здійснити кібератаку та вкрасти конфіденційні файли, а ваші діти - натрапити на невідповідні для їх віку матеріали. У системі AiMesh AC1750 Wi-Fi реалізована повноцінна технологія інформаційного захисту AiProtection Pro та гнучкі засоби батьківського контролю, тому ви зможете легко контролювати інтернет-доступ кожного члена сім'ї і на кожному цифровому пристрої - і все це за допомогою зручного мобільного додатка.

Додатковий антивірусний захист
Щоб забезпечити повноцінний захист ваших цифрових пристроїв, навіть коли вони не під'єднані до домашньої мережі, у комплект поставки маршрутизаторів AiMesh AC1750 WiFi System входить безкоштовна підписка на антивірус Trend Micro™ терміном 1 рік: Mobile Security для двох мобільних гаджетів і Antivirus + Security для двох комп'ютерів з Windows.

Адаптивна функція QoS
За допомогою функції QoS користувач може задати пріоритет використання мережевого з'єднання, вибравши один з попередньо встановлених режимів. Наприклад, у режимі одиночної гри вся пропускна здатність маршрутизатора буде виділена під ігровий додаток, щоб мінімізувати затримки при передачі даних. Ця функція може сумісна з усіма популярними ігровими консолями, включаючи PlayStation®3, PlayStation®4, PS4™ Pro, PlayStation®Vita, Wii U, 3DS і Xbox One.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мережеві стандарти

802.11a

802.11b

802.11g

802.11n

802.11ас

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Діапазон частот

802.11a: 6,9,12,18,24,36,48,54 Мбіт/с

802.11b: 1, 2, 5,5, 11 Мбіт/с

802.11g: 6,9,12,18,24,36,48,54 Мбіт/с

802.11n: до 450 Мбіт/с

802.11ac: до 1300 Мбіт/с

Швидкість передачі даних

до 450 Мбіт/с (2.4 ГГц)

до 1300 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

4 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт USB 2.0

1 порт USB 3.0

Кіл-сть антен

3 шт.

Схема MIMO

2.4 ГГц 3 x 3

5 ГГц 3 x 3

Захист бездротової мережі

64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise

Управління

UPnP, IGMP v1/v2/v3, DHCP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ, Universal Repeater, System Event Log

Підтримка ОС

Windows 7

Windows 10

Windows 8.1

Windows 8

Mac OS X or higher

Linux

Розміри, мм

218 x 148 x 45

Вага, г

660