г.Киев ул.Шулявская 5, оф.5 1этаж (м. Политехнический институт) пн-пт 09.30-19.00 сб 10.00-16.00

(044) 303 99 67
(068) 574 99 29
Каталог

 

Беспроводной маршрутизатор Asus RT-AC88U

Бесплатная доставка по Киеву!

Код товара: 25550-99

На складе: есть

Быстрый заказ
Купить
Купить в кредит
Рассрочка от магазина
Гарантия:
36 мес. от производителя.
  • Описание

Технологія NitroQAM - на повній швидкості
Якщо ви хочете грати з комфортом в онлайн-ігри і мати можливість транслювати в інтернет ігрові баталії у форматі 4K/UHD, вам варто придивитися до маршрутизатора RT-AC88U з технологією NitroQAM (1024-QAM), яка забезпечує загальну пропускну здатність бездротової мережі до 3167 Мбіт/с.
 
ПОДВІЙНЕ ПРИСКОРЕННЯ ДЛЯ ГРИ
Онлайн-ігри без затримок, високошвидкісний доступ до Інтернету і ультрасучасна домашня мережа!
 
Безкоштовний ігровий прискорювач
Час відгуку і розкид значень часу відгуку є критично важливими параметрами, які впливають на швидкість в онлайн-іграх. Їх значення, у значній мірі, залежать від маршруту, який долають ігрові пакети в глобальній мережі між комп'ютером користувача і сервером онлайн-гри. Рішення Gamers Private Network® (GPN®) від компанії WTFast® виконує автоматичну оптимізацію маршруту слідування ігрових пакетів, що дозволяє знизити час відгуку в грі й істотно скоротити неминучі втрати пакетів. Дане рішення доступне користувачам RT-AC88U безкоштовно і може використовуватися для прискорення одного пристрою в кожен момент часу.
 
Сумісність із різними платформами
Швидкість роботи мережі впливає на чутливість будь-якого під'єднаного до неї ігрового пристрою, незалежно від платформи. ASUS RT-AC88U забезпечує високу пропускну здатність і широке покриття бездротової мережі для всіх під'єднаних до неї ігрових пристроїв, включаючи консолі, персональні комп'ютери, мобільні пристрої, що працюють на базі різних операційних систем: Windows, Mac OS і Linux.
 
Adaptive QoS - максимальний пріоритет для ігор
Ця функція, реалізована в RT-AC88U, допоможе легко налаштувати пріоритети використання пропускної здатності інтернет-з'єднання іграми та іншими додатками. У спеціальному геймерському режимі Gamer Solo маршрутизатор виділяє онлайн-іграм повністю всю смугу пропускання, щоб гарантувати максимальну швидкість реакції в грі.
 
Виділення додаткових системних ресурсів для гри
На чуйність інтерфейсу в онлайн-іграх крім пропускної здатності мережі впливають й інші фактори. Наприклад, запущені на комп'ютері антивірусні програми й інші додатки задіють ресурси центрального процесора і пам'яті, які можна було б виділити для гри. Технологія AiProtection дозволяє зупинити роботу таких програм на час гри, звільнити додаткові ресурси і поліпшити швидкість відгуку в грі.
 
У центрі цифрового будинку
RT-AC88U - справжній майстер цифрових розваг, здатний об'єднати в єдину мережу безліч пристроїв. Його можливості дозволяють із комфортом переглядати фільми в якості Full HD (1080p) на декількох пристроях одночасно. Крім того, RT-AC88U відмінно підходить для використання в якості центрального пристрою для розумного будинку, до якого можна під'єднати IP-камери, термодатчики і безліч інших пристроїв.
 
Широка зона покриття
Володіючи чотирма антенами в конфігурації 4T4R (4 на прийом, 4 на передачу), даний маршрутизатор забезпечує впевнену роботу бездротової мережі в будь-якому куточку будинку. Збільшенню зони покриття мережі Wi-Fi сприяє і технологія формування діаграми спрямованості (beamforming) ASUS AiRadar.
 
Потужний процесор, висока швидкість
RT-AC88U працює на базі сучасного двоядерного процесора з тактовою частотою 1,4 ГГц, що володіє високою продуктивністю. Він забезпечує швидкість обміну даними бездротових клієнтів із пристроями, під'єднаними по інтерфейсу USB понад 100 МБ/с, а також швидкість комутації WAN-LAN на рівні 1800 Мбіт/с.

 
Технологія MU-MIMO
RT-AC88U з підтримкою багатокористувацької технології MIMO (MU-MIMO) працює на повній швидкості з декількома одночасно під'єднаними кліентами, сумісними з цією технологією.
Ця технологія вигідно відрізняється від традиційної однокористувацької технології MIMO, при якій окремим пристроям часто доводиться чекати черги для передачі даних.
 
Однокористувальницька технологія MIMO

Обмін даними здійснюється з одним пристроєм у кожен момент часу.
 
Технологія AiProtection, що включає до свого складу сучасні засоби захисту мережі від компанії Trend Micro™, гарантує безпеку ваших даних. Вона пропонує такі можливості, як автоматичне виявлення вразливостей, блокування адрес сайтів зі шкідливим вмістом, розширені інструменти батьківського контролю та ін.
 
Моніторинг та обмеження онлайн-активності будь-якого користувача
Засоби батьківського контролю дозволяють запобігти відвідуванню користувачами неприпустимих сайтів, наприклад - не дозволять дітям переглядати сайти для дорослих. Крім цього, можливе обмеження доступу в інтернет для кожного пристрою або гостьового облікового запису за часом шляхом введення розкладу для кожного з них.
 
Інтерфейси під'єднання
RT-AC88U володіє цілими вісьмома портами Gigabit Ethernet - у два рази більше, ніж пропонують більшість бездротових маршрутизаторів. До цих портів можна під'єднати безліч Ethernet-сумісних пристроїв, включаючи Smart TV, ігрові консолі, телевізійні приставки, медіаплеєри, NAS-сховища та ін.

 
Під'єднання USB-накопичувача, принтера, модему 3G/4G
До портів USB 3.0 і USB 2.0 маршрутизатора ASUS можна під'єднати зовнішні накопичувачі, принтери, модеми 3G/4G для спільного використання в мережі Wi-Fi. Порт USB 3.0 має пропускну здатність, яка в 10 разів вище, ніж у USB 2.0.
 
Агрегування каналів
RT-AC88U підтримує технологію агрегування каналів (Link Aggregation), яка дозволяє використовувати два порти Ethernet (1-й і 2-й порти) для створення одного високошвидкісного каналу з пропускною спроможністю до 2 Гбіт/с. Якщо до маршрутизатора під'єднаний NAS із підтримкою даної технології, користувачі мережі зможуть насолодитися безпрецедентною швидкістю роботи з даними.

Мережеві стандарти

802.11a

802.11b

802.11g

802.11n

802.11ас

Робоча частота

2.4 ГГц

5 ГГц

Швидкість передачі даних

до 1000 Мбіт/с (2.4 ГГц)

до 2167 Мбіт/с (5 ГГц)

Інтерфейс

8 порти LAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с

1 порт USB 3.0 + 1 порт USB 2.0

Спільний доступ через USB

Підтримка Samba (пристрій зберігання даних) / FTP-сервера / медіа-сервера / принт-сервера / USB-модемів

Тип антени

Фіксована

Кіл-сть антен

4 шт.

Схема MIMO

2.4 ГГц - 4 x 4

5 ГГц - 4 x 4

Захист бездротової мережі

64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, підтримка WPS

Особливості

Двоядерний процесор із тактовою частотою 1,4 ГГц - зростання швидкості обміну даними з USB-пристроями і швидкості комутації WAN-LAN

Функція агрегації каналів - швидкість обміну даними через дротове з'єднання наближена до 2 Гбіт/с

Технологія AiProtection - забезпечення безпеки і конфіденційності

Розширені засоби батьківського контролю

Підтримка AiMesh - з'єднання з іншими сумісними маршрутизаторів ASUS, для створення потужної та гнучкої мережі Wi-Fi

Підтримка ОС

Windows 7

Windows® 10

Windows® 8

Mac OS X 10.6

Mac OS X 10.7

Mac OS X 10.8

Linux

Розміри, мм

118 x 74 x 238

Вага, г

950